DÜĞÜN

Salonumuz çok amaçlıdır. Düğün ,Kına,Sünnet,Davet Organizasyon,Mezuniyet,Siyasi Partİ toplantıları , Bayi toplantilkarı vb. birçok amaçta hizmet vermektedir. Organizasyonlarımızı Yemekli , Kafe black, Kokteyl menü ve yalın olmak üzere tasarlayıp uygulamaktayız. Salon içi süsleme ve organizasyon işlerini standart hizmet alanları sunuyoruz. Şehir merkezinde her yerden ulaşımın kolay oldugu merkezi noktada siz değerli müsterilerimize hizmet vermekteyiz.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Düğününüzü planlamaya başlarken ilk adımınız mutlaka bütçe planlama olmalı. Gelinlikten menuye kadar her türlü ayrıntının bütçelerini yaklaşık olarak planlayıp ona uymaya çalışın. Planladığınız bütçede mutlaka biraz aşağı yada yukarı hareketler olacaktır, ancak unutulmaması gereken önemli bir şey hayalgücünün sınırsızlığıdır.

DAVETLİ LİSTESİ

Davetli Listenizi düğün hazırlıklarınıza başlamadan önce oluşturmaya başlamak, gerek kişi sayınıza uygun mekan seçimi, gerekse düğünüzün tarzını belirlemek konularında size yol gösterici olacaktır. Nikah ve Düğün alanlarınızı belirlerken davetli sayısı önemli rol oynar. Ayrıca davetli listeniz oluştukça katılacak olan davetlilerinizin yaş gruplarını ve niteliklerini de göz önünde bulundurarak davet tarzınızı belirleyebilirsiniz.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇİN SON HAZIRLIKLAR

Bu adımda artık kişi sayınızın yaklaşık olarak kesinleşmiş olması gerekir. Ve de nasıl evleneceğinize karar vermiş olmanız gerekir. Belki aile ve yakın arkadaşlarınızı davet edeceğiniz sade bir nikah, belki kalabalık bir davetli grubuna sunacağınız nikah kokteyli ya da düğün yemeği. Nikah ve Düğününüz için belirleyeceğiniz tarz, mekan seçiminde etkendir. Eğer düğün danışmanınız varsa size tarzınızı belirlemede ve mekan seçiminde yol gösterecektir.

Düğün Davetiyeleri

Düğününüzle ilgili olan pek çok şey gibi düğün davetiyeleriniz kişisel stilinizi ve seçilen düğün tarzınızın bir birleşimini yansıtmalıdır. Konuklarınıza kendi stilinizi önce onlara ulaştıracağınız davetiyelerinizle sonra da düğününüzle sunarsınız. Davetiye küçük bir detay olsa bile konukların düğün hakkında fikir sahibi olabileceğini anlatır. Bu nedenle davetiyelerinizi seçerken düğününüzün renklerine ya da konseptine uygun olmasına özen göstermeniz önemlidir.

Düğün Menüleri

Davetlileriniz düğünüze katıldıklarında ilk gördükleri mekan ve dekorasyon olacaktır. Ancak seçeceğiniz menüyü tüm davet süresince tüketeceklerdir. Bu nedenle davetilerinizin önce göz zevklerini doyuracaksınız, sonra da düğününüze özel hazırlanmış ikramlarınızla doyuracaksınz. Genelde düğün organizasyonlarını gerçekleştiren mekanlar herkes için hazırlanmış matbu menüler sunarlar. Ancak My Wedding House Düğün Danışmanları sizin ve davetlilerinizin damak zevkine hitap eden özel lezzetleri biraraya getirerek size özel bir kokteyl ya da yemek menüsü hazırlayabilir. Seçtiğiniz menü nasıl olursa olsun mutlaka önceden denemenizde fayda vardır.

Düğün İçin Çiçek ve Dekorasyon Seçimleri

Düğün organizasyonunuzu planlama sürecinde hem en keyifli hem de en komplike olan aşamasıdır çiçek ve dekorasyon. Eğer hayalinizde önceden belirlediğiniz bir renk, konsept ve tarz varsa ve de düğün dekorasyonu konusunda danışabileceğiniz bir uzman varsa o zaman işiniz bir nebze olsun kolaylaşır. Size de alternatifler arasından keyifle seçimlerinizi yapmak kalır. Düğün dekorasyonunuzu yalnızca sandalye giydirme ve masa ortası çiçeği ile sınırlandırmak haksızlık olur.

Düğün Müzikleri

Düğününüzün en önemli unsurlarından biridir müzik. Müzik sizin hayalinizdeki düğün resminin son tamamlayıcısıdır. Ancak sizin beğenilerinizin olduğu kadar konuklarınızın beğenisi de önemlidir. Genelde düğün bittiğinde konukların aklında kalan ilk şeydir. Ve düğün çıkışı mutlaka müzik hakkında aralarında konuşurlar. Bu nedenle hem sizin hem de davetlilerinizin beğenilerini göz önüne almalısınız. Düğününüzde çalınmasını istediğiniz tarzı belirlerken düğün tarzını belirleyici rol oynar.

Düğün İçin Fotoğraf ve Video Seçimi

Düğün organizasyonunuzla ilgili onlarca ayrıntının üstesinden geldiniz. Her şey mükemmel olacak. Bununla birlikte hayatınızın en önemli gecesi de kusursuz bi şekilde görüntülenerek sonsuzluğa taşınmalı.